قوانین و مقررات

استفاده از منابع سخت افزاری

استفاده از منابع سخت افزاری سرور مانند Cpu, Ram, Network و … برای هر یک از مشتریان حداکثر تا ۱۰% ظرفیت کل در یک روز مجاز است. وی پی اس سنتر تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه که میزان بالای استفاده از منابع سرور است، می باشد. هر سرویس میزبانی وبی که تشخیص داده شود فعالیتش با عملکرد صحیح سرور یا سلامت شبکه در تضاد است، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد.

ارسال هرزنامه

ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (که به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینکه این عمل ظرفیت سرور را پر می کند یا در سرویس دهی به مشتریان وی پی اس سنتر اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای این شرکت قرار دارند، ممنوع است. متخلفین از این بند می بایست جریمه ای معادل حداقل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال بپردازند و سایت آنها نیز بلافاصله مسدود خواهد شد. وی پی اس سنتر این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاحدید خود در مورد اینکه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می کند، تصمیم گیری نماید.

برنامه های اجرایی

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. وی پی اس سنتر برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

استفاده غیر قانونی

سرورها و خدمات میزبانی وب وی پی اس سنتر فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی

استفاده از سرویسها یا تجهیزات وی پی اس سنتر برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است

مسئولیت مشتریان

مشتریان شرکت مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان شرکت را محترم بشمارند. وی پی اس سنتر این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به مشتریانی که از خدمات وی پی اس سنتر به گونه ای استفاده می کنند که تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید

محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

وی پی اس سنتر این حق را بر خود محفوظ می دارد که مشتریانی که اخلاق عمومی نظیر توهین به شرکت , همکاران , مشتریان و …. انجام دهند و حقوق سایرین را محترم نشمارند به شدت با آنها برخورد کند و از این رو افرادی که این رفتار ها را از خود نشان دهند وی پی اس سنتر این حق را دارد که سرویس این افراد را بدون اطلاع قبلی فسخ کند

اعمال تغییرات در سرویسها

وی پی اس سنتر این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. شرکت می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

انتقال به غیر

مشتریان نمی توانند پیش از دریافت مجوز کتبی از وی پی اس سنتر، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وکالت دهند.

سرویس های منقضی و غیر فعال

وی پی اس سنتر این حق را بر خود محفوظ میدارد که اگر کاربر پس از گذشت ۳ روز نسبت به فعال سازی سرویس خود اقدام نکند ۵% هزینه دیرکرد بیفزاید و همچنین پس از گذشت این مدت زمان ارائه فایل پشتیبان نیز امکان پذیر نخواهد بود.

اعمال تغییرات در سرویسها

وی پی اس سنتر هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینکه وی پی اس سنتر تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید که ادعای در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی شرکت تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

حل مشکل سرویسها

مسئولیت هر گونه تغییرات در سرویسها توسط مشتری و داون شدن‌ سرور با خود کاربر میباشد. حل مشکلات ایجاد شده توسط کاربر برعهده خود کاربر بوده و کاربر باید دسترسی کنسول بخواهد. ارائه کنسول ۵ هزار تومان هزینه دارد. وی پی اس سنتر این حق را بر خود محفوظ میدارد که برای ریلود سرورها مبلغ ۱۰ هزار تومان هزینه دریافت نماید. و در صورت درخواست کاربر مبنی بر حل مشکلات اعمال شده به سرویسها از جانب خود کاربر، توسط وی پی اس سنتر، ۵۰ هزار تومان هزینه دریافت کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.